اخبار

تعداد 78


سخنرانی دكتر كیهان برزگر در كنفرانس والدای روسیه

نویسنده: کیهان برزگر  |   ۸ اسفند ۱۳۹۶

مشكل منطقه ایران نیست، چون ایران با داعش و سایر گروههای تروریتسی می جنگند و حداقل از زاویه نگاه خود خواهان برقراری ثبات در منطقه است. مشكل اصلی نوع نگاه به نقش منطقه ای ایران است كه از ظرفیت استفاده از نقش ایران از سوی طرف مقابل می كاهد.

گزارش روزنامه دنياى اقتصاد از برگزارى هفتمين دوره برنامه پژوهشگران مهمان در مركز مطالعات استراتژيك خاورميانه

۷ آبان ۱۳۹۶

نشست توجیهی هفتمین دوره برنامه پژوهشگران میهمان مرکز مطالعات استراتژیک خاورمیانه در سال تحصیلی ۱۳۹۷-۱۳۹۶ روز پنج‌شنبه ۴ آبان با حضور دکتر کیهان برزگر رئیس پژوهشکده مطالعات استراتژیک خاورمیانه و استاد روابط بین‌الملل، تعدادی از استادان دانشگاه و پژوهشگران برگزار شد.

دومین کنفرانس امنیتی تهران

۴ شهریور ۱۳۹۶

دومین کنفرانس امنیتی تهران با عنوان «امنیت منطقه ای در غرب آسیا؛ چالش ها و روندهای نوظهور» به کوشش موسسه ابرار معاصر تهران و با حمايت و همكاری موسسات و مراكز مطالعاتی از جمله مركز مطالعات استراتژيك خاورميانه در 18 دی ماه 1396 در تهران برگزار خواهد شد.

فراخوان پذیرش هفتمین دوره "پژوهشگر مهمان" در پژوهشکده مطالعات استراتژیک خاورمیانه، سال تحصیلی 1397-1396

۳۰ مرداد ۱۳۹۶

​​​​​​​پژوهشکده مطالعات استراتژیک خاورمیانه از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم سیاسی، روابط بین الملل، مطالعات منطقه ای و رشته های زیرمجموعه و مرتبط در مقطع دکتری (PhD) که دارای سوابق فعال پژوهشی هستند، در سال تحصیلی 1397- 1396 پژوهشگر مهمان می پذیرد.

پژوهشکده مطالعات استراتژیک خاورمیانه برگزار می کند

مجموعه کارگاه‌های آموزشی - تخصصی پژوهشکده مطالعات استراتژیک خاورمیانه

۲۲ مرداد ۱۳۹۶

پژوهشکده مطالعات استراتژیک خاورمیانه برای پژوهشگران مهمان، فارغ التحصیلان و دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها، مجموعه کارگاه‌های آموزشی – تخصصی (workshop) برگزار می‌کند.

سخنرانی رئیس پژوهشكده مطالعات استراتژیك خاورمیانه در چهاردهمین كنفرانس سالیانه " نشست رسانه ای اورآسیا" در آستانه، قزاقستان

۱۰ تیر ۱۳۹۶

چهاردهمین كنفراس سالیانه "نشست رسانه ای اورآسیا" با محوریت "سناریوی برد - برد" در مسائل جهانی با حضور نمایندگان جریان‌های اصلی رسانه‌ای بین‌المللی، سیاستمداران، نخبگان و روشنفكران و متفكرین دانشگاهی و روشنفكری در سطح بین‌المللی مورخ 22-24 ژوئن 2017 در آستانه، قزاقستان برگزار شد.

ضیافت افطار با حضور پژوهشگران مرکز مطالعات استراتژیک خاورمیانه

۳۰ خرداد ۱۳۹۶

روز دوشنبه 29 خرداد ماه 1396 پژوهشکده مطالعات استراتژیک خاورمیانه ميزبان ضیافت افطار با حضور اعضاى هيئت علمى و پژوهشگران این پژوهشکده بود. در این ضیافت، پژوهشگران مقيم و مهمان در یک فضای صمیمی با اساتید و دوستان خود به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.


تعداد صفحات: 8